Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn 2020 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A IMDB Puanı 5 Görüntülenme

Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn 2020

Mafya liderinin kaçırmış olduğu kızın kurtartılma sürecini işleyen hikayesiyle Yırtıcı Kuşlar (Ve Harikulade Harley Quinn) 2020 senesinde Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn olarak vizyon yapan aksiyon filmidir. Gotham şehrinde patlak veren durum ardından burada kendini kabahat ile mücadeleye adamış kadınlarla birlikte kuvvet birliği yaparak alıkonulan kızın kurtarılış hikayesine yer verilmiştir. Helena Bertinelli ve Dinah Laurel gibi dövüş konusunda ustalaşmış isimlerle Black Mask'ı yenmek için savaşacaklar.

Yırtıcı Kuşlar izle, Harley Quinn'nin kendi tabiriyle Gothan şehrinde bulunan en kötü karakterlerden biri olan Roman Sionis ve onun sağ kolu olarak tanıdık Zsasz isimli adam Cass diye aşina kızı kaçırmaya karar verirler. Yaptıkları plan başarılı olduğunda şehirde suç ile savaşan güçler onu kurtarmak için harekete geçmiştir. Black Canary ve Renee Montoya gibi kişilerle yolları kesişen Harley Quinn bu kurtarma operasyonunda onlara tezgâhtar olma konusunda laf veriyor. Cathy Yan'in yönetmenliğini üstlendiği Birds of Prey'in senaryosunu Chuck Dixon, Jordan B. Gorfinkel ve Christina Hodson hep birlikte ele aldılar. Daha önce İntihar Timi filmiyle gönüllerde taht kurmuş hoş oyuncu Margot Robbie bu sefer Yırtıcı Kuşlar filminde Harley Quinn karakterine can vermektedir. Ona yardımcı olarak Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead ve Jurnee Smollett-Bell kadroda yer almaktadır. Yırtıcı Kuşlar Ve Mükemmel Harley Quinn 2020 Full HD izleyicilerine bol aksiyonlu bir macera film seyri diliyoruz.
Mafya liderinin kaçırmış olduğu kızın kurtartılma sürecini işleyen hikayesiyle Yırtıcı Kuşlar (Ve Harikulade Harley Quinn) 2020 senesinde Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn olarak vizyon yapan aksiyon filmidir. Gotham şehrinde patlak veren durum ardından burada kendini kabahat ile mücadeleye adamış kadınlarla birlikte kuvvet birliği yaparak alıkonulan kızın kurtarılış hikayesine yer verilmiştir. Helena Bertinelli ve Dinah Laurel gibi dövüş konusunda ustalaşmış isimlerle Black Mask’ı yenmek için savaşacaklar.

Yırtıcı Kuşlar izle, Harley Quinn’nin kendi tabiriyle Gothan şehrinde bulunan en kötü karakterlerden biri olan Roman Sionis ve onun sağ kolu olarak tanıdık Zsasz isimli adam Cass diye aşina kızı kaçırmaya karar verirler. Yaptıkları plan başarılı olduğunda şehirde suç ile savaşan güçler onu kurtarmak için harekete geçmiştir. Black Canary ve Renee Montoya gibi kişilerle yolları kesişen Harley Quinn bu kurtarma operasyonunda onlara tezgâhtar olma konusunda laf veriyor. Cathy Yan’in yönetmenliğini üstlendiği Birds of Prey’in senaryosunu Chuck Dixon, Jordan B. Gorfinkel ve Christina Hodson hep birlikte ele aldılar. Daha önce İntihar Timi filmiyle gönüllerde taht kurmuş hoş oyuncu Margot Robbie bu sefer Yırtıcı Kuşlar filminde Harley Quinn karakterine can vermektedir. Ona yardımcı olarak Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead ve Jurnee Smollett-Bell kadroda yer almaktadır. Yırtıcı Kuşlar Ve Mükemmel Harley Quinn 2020 Full HD izleyicilerine bol aksiyonlu bir macera film seyri diliyoruz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

  Senaryo:

  Christina Hodson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?