Ultras 2020 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A IMDB Puanı

Ultras 2020

Yaşımı almış fazla eski bir Napoli taraftarının geçmişiyle yüzleşmesini konu bölge Ultras filmi 2020'de Netflix üzerinden yayına alınmaya başladı. Keza kendini keza onun yaptıklarını yakınen peşine düşüp takip etmekte olan bir genç için yeni bir yaşam kurma mücadelesine girmiştir. Oysa bir noktadan daha sonra geçmişinin peşini bırakmadığını anlayacaktır. Sandro isimli bu adam yaklaşık olarak bundan böyle elli yaşına gelmiştir. Napoli tribünlerinde tüm hayatını harcayan bu adam Ultras isimli taraftar grubunun liderliğini yapmaktadır.

Ultras izle, bir fazla zor olayı ve çatışmanın içinde geçen bir ömürün ardından bundan böyle bu eşik kırılmaya başlamıştır. Sandro bundan böyle kendisinin hoş bir ilişki ve aile yuvası kurması gerektiğini hissetmeye başlamıştır. gözü kara Terry ile tanışmakta hedefleri arasındadır. Angelo ise az önce 16 yaşlarında olan Sandro'yu ailesi gibi görmektedir. aynı zamanda Sandro onun için bir rehber yoluna ışık tutan kişi durumundadır. Çünkü seneler evvel bir yolculuk esnasında ölen kardeşi Sasa'nın yerine onu koymuştur. Ultras filminde dostluklardan şampiyonalara uzanan tribünün kardeşliğini konu alan farklı bir dram yapımıdır. Francesco Lettieri'nin yönetmeni olduğu Ultras'ın senaryosunuda kendisi yazmıştır. Aniello Arena, Ciro Nacca ve Simone Borrelli'yi oyuncu olarak görüyoruz. Ultras 2020 Türkçe Dublaj 1080p izleyecilerine keyif alacakları bir yapım olması dileğiyle.
Yaşımı almış fazla eski bir Napoli taraftarının geçmişiyle yüzleşmesini konu bölge Ultras filmi 2020’de Netflix üzerinden yayına alınmaya başladı. Keza kendini keza onun yaptıklarını yakınen peşine düşüp takip etmekte olan bir genç için yeni bir yaşam kurma mücadelesine girmiştir. Oysa bir noktadan daha sonra geçmişinin peşini bırakmadığını anlayacaktır. Sandro isimli bu adam yaklaşık olarak bundan böyle elli yaşına gelmiştir. Napoli tribünlerinde tüm hayatını harcayan bu adam Ultras isimli taraftar grubunun liderliğini yapmaktadır.

Ultras izle, bir fazla zor olayı ve çatışmanın içinde geçen bir ömürün ardından bundan böyle bu eşik kırılmaya başlamıştır. Sandro bundan böyle kendisinin hoş bir ilişki ve aile yuvası kurması gerektiğini hissetmeye başlamıştır. gözü kara Terry ile tanışmakta hedefleri arasındadır. Angelo ise az önce 16 yaşlarında olan Sandro’yu ailesi gibi görmektedir. aynı zamanda Sandro onun için bir rehber yoluna ışık tutan kişi durumundadır. Çünkü seneler evvel bir yolculuk esnasında ölen kardeşi Sasa’nın yerine onu koymuştur. Ultras filminde dostluklardan şampiyonalara uzanan tribünün kardeşliğini konu alan farklı bir dram yapımıdır. Francesco Lettieri’nin yönetmeni olduğu Ultras’ın senaryosunuda kendisi yazmıştır. Aniello Arena, Ciro Nacca ve Simone Borrelli’yi oyuncu olarak görüyoruz. Ultras 2020 Türkçe Dublaj 1080p izleyecilerine keyif alacakları bir yapım olması dileğiyle. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ultras

  Senaryo:

  Francesco Lettieri

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?