Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi 2009 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.7 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi 2009

Muhteşem dövüş kabiliyetleri olan genç bir kadının mücadelesinin konu alındığı Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi 2009 senesinde Street Fighter The Legend of Chun-Li aksiyon filmi olarak gösterim yapmıştı. Daha minik yaşlarındayken Chun-Li'nin babasını kaçırırlar. Shadaw Law adlı oluşumun liderliğini yapmakta olan Bison'nın onu hapise atmasıyla birlikte annesininde kanser hastalığına yenik düşmesi sonucunda bir başına kalan Chun-Li'nin hayatı başına yıkılmıştır.

Gen adlı bir kişiye ulaşmasını söyleyen eline geçen mektubu okuduktan daha sonra harekete geçen Chun-Li'nin tek hedefi babasını Bison'nın elinden kurtarmak olur. Elinde olan mektuptan yola çıkarak Bangkok'a gidip Gen'i bulmaya çalışır. Fakat bu dövüş sanatları ustasını arayıp bulmak hiç basit değildir. Bu durum haftalar sürer arayışı sırasında yaşlı bir adama saldıran kişileri yeteneklerini kullanıp döver ama sayıca üstüne olan kişiler onun yorulmasını fırsat bilip bütün öldürecekken Gen ortaya çıkıp hayatını kurtarır. Gen'i onu tedavi edip Chun-Li'nin babasını kurtarması için muavin olacağına laf vermiştir. Charlie Nash ve Maya isimli polis teşkilatı mensuplarıda Bison'nın yasa dışı işlerini ortaya çıkartmak için arkasından olduğu için yolları kesişecektir. Andrzej Bartkowiak'un yönettiği Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi'nin senaryosu Justin Marks göre yazıldı. Kristin Kreuk, Chris Klein ve Neal McDonough'ın oynadığı Street Fighter The Legend of Chun-Li'i full seyredebilirsiniz. Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi 2009 Türkçe Dublaj izleyeceklere sürekli aksiyon dolu hoş bir Street Fighter film seyri dileriz.
Muhteşem dövüş kabiliyetleri olan genç bir kadının mücadelesinin konu alındığı Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi 2009 senesinde Street Fighter The Legend of Chun-Li aksiyon filmi olarak gösterim yapmıştı. Daha minik yaşlarındayken Chun-Li’nin babasını kaçırırlar. Shadaw Law adlı oluşumun liderliğini yapmakta olan Bison’nın onu hapise atmasıyla birlikte annesininde kanser hastalığına yenik düşmesi sonucunda bir başına kalan Chun-Li’nin hayatı başına yıkılmıştır.

Gen adlı bir kişiye ulaşmasını söyleyen eline geçen mektubu okuduktan daha sonra harekete geçen Chun-Li’nin tek hedefi babasını Bison’nın elinden kurtarmak olur. Elinde olan mektuptan yola çıkarak Bangkok’a gidip Gen’i bulmaya çalışır. Fakat bu dövüş sanatları ustasını arayıp bulmak hiç basit değildir. Bu durum haftalar sürer arayışı sırasında yaşlı bir adama saldıran kişileri yeteneklerini kullanıp döver ama sayıca üstüne olan kişiler onun yorulmasını fırsat bilip bütün öldürecekken Gen ortaya çıkıp hayatını kurtarır. Gen’i onu tedavi edip Chun-Li’nin babasını kurtarması için muavin olacağına laf vermiştir. Charlie Nash ve Maya isimli polis teşkilatı mensuplarıda Bison’nın yasa dışı işlerini ortaya çıkartmak için arkasından olduğu için yolları kesişecektir. Andrzej Bartkowiak’un yönettiği Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi’nin senaryosu Justin Marks göre yazıldı. Kristin Kreuk, Chris Klein ve Neal McDonough’ın oynadığı Street Fighter The Legend of Chun-Li’i full seyredebilirsiniz. Sokak Dövüşçüsü Chun-Li Efsanesi 2009 Türkçe Dublaj izleyeceklere sürekli aksiyon dolu hoş bir Street Fighter film seyri dileriz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Street Fighter: The Legend of Chun-Li

  Senaryo:

  Justin Marks (screenplay), Takashi Nishiyama (based on: Capcom's "Street Fighter" video games), Hiroshi Matsumoto (based on: Capcom's "Street Fighter" video games), Alexandre Dumas (novel)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?