Queen & Slim 2019 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı

Queen & Slim 2019

Birbirleri ile randevulaşıp birincil defa görüşecek siyahi gençlerin başına gelenlerin hikayesine yer verilen Queen & Slim filmi 2019'da dram yapımları arasında aldığı yüksek IMDB puanıyla dikkatleri üzerine çekti. Ohio şehrinde başlayan olayların ilk halkasında sözleşen iki siyahi genç buluşmak için evden çıkarlar. Ama arabası ile buluşma yerine giden genci trafik kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle polis durdurur. Ani bir şekilde bu koşul büyümeye başlar. Polisle ağız dalaşı noktasında gelen olayda siyahımsı adamın öldürüleceğini anladıktan sonra polisi öldürmekten diğer bir alternatifi kalmadığını anlamıştır.

Queen and Slim izle, siyahımsı çiftin banal bir mülâkat için gittikleri yolculuk cehenneme dönmeye başlar. İkiside kendi işini yapan biri satış görevlisi diğeri canice avukatı olan çiftin işlerin bu boyuta geleceğini düş dahi edememektedir. Slim ve Queen'in basmakalıp hayatlarından kendilerini polisten kaçmakta olan bir çift olarak bulurlar. Onlar kaçak haldeyken olayın yaşandığı esnada bunu videoya bölge birisi durumu internete sızdırmıştır ve viral olarak büyümeye başlayan olayın baş kahramanı olan Queen ve Slim aniden siyahilerin sorunlarıyla birlikte simge haline gelmişlerdir. Melina Matsoukas'in yönettiği filmin senaryosunu James Frey ve Lena Waithe yazdılar. Daniel Kaluuya, Jodie Smith ve Bokeem Woodbine'in oynadığı Queen and Slim'i 1080p izleyebilirsiniz. Queen & Slim 2019 Full HD Altyazılı izleyeceklere güzel bir dram filmi tavsiyesi olarak iyi seyir diliyoruz.
Birbirleri ile randevulaşıp birincil defa görüşecek siyahi gençlerin başına gelenlerin hikayesine yer verilen Queen & Slim filmi 2019’da dram yapımları arasında aldığı yüksek IMDB puanıyla dikkatleri üzerine çekti. Ohio şehrinde başlayan olayların ilk halkasında sözleşen iki siyahi genç buluşmak için evden çıkarlar. Ama arabası ile buluşma yerine giden genci trafik kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle polis durdurur. Ani bir şekilde bu koşul büyümeye başlar. Polisle ağız dalaşı noktasında gelen olayda siyahımsı adamın öldürüleceğini anladıktan sonra polisi öldürmekten diğer bir alternatifi kalmadığını anlamıştır.

Queen and Slim izle, siyahımsı çiftin banal bir mülâkat için gittikleri yolculuk cehenneme dönmeye başlar. İkiside kendi işini yapan biri satış görevlisi diğeri canice avukatı olan çiftin işlerin bu boyuta geleceğini düş dahi edememektedir. Slim ve Queen’in basmakalıp hayatlarından kendilerini polisten kaçmakta olan bir çift olarak bulurlar. Onlar kaçak haldeyken olayın yaşandığı esnada bunu videoya bölge birisi durumu internete sızdırmıştır ve viral olarak büyümeye başlayan olayın baş kahramanı olan Queen ve Slim aniden siyahilerin sorunlarıyla birlikte simge haline gelmişlerdir. Melina Matsoukas’in yönettiği filmin senaryosunu James Frey ve Lena Waithe yazdılar. Daniel Kaluuya, Jodie Smith ve Bokeem Woodbine’in oynadığı Queen and Slim’i 1080p izleyebilirsiniz. Queen & Slim 2019 Full HD Altyazılı izleyeceklere güzel bir dram filmi tavsiyesi olarak iyi seyir diliyoruz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Queen & Slim

  Senaryo:

  Lena Waithe (screenplay by), James Frey (story by), Lena Waithe (story by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?