Oyunbozan – System Crasher 2019 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı

Oyunbozan – System Crasher 2019

Sosyal hizmelere zorla getirilen 9 yaşındaki Benni'nin hikayesinin konu alındığı System Crasher ve Oyun Bozan isimlerinin haricen Systemsprenger olarakta tanıdık dram filmi 2019'da gösterime girdi. Daha küçük yaşlarında başına gelen taciz vakası sonrasında tramva geçirmiş olup öfkesini denetim edemeyen bir çocuk haline gelir. Benni yaşadığı herşeye rağmen annesinden koparılmış olmasını affedemez. Tek amacı Sosyal Güvenlik kurumundan ayrılıp annesine kavuşabilmektir.

System Crasher izle, sosyal hizmetlerin başa çıkamadığı bir minik çocuk ise onlara sistemin tatmin edici gelmediğini göstermektedir. Onlar içinse Benni bir arıza olarak geçmektedir. Senaryosu baştan sona Alfred Bauer'den ödülle dönmeyi başaran Oyunbozan filminin mantıksal bağ ve yönetmeni Nora Fingscheidt olmuştur. Başlıca anlatılmak istenen konusu sosyal devlet olarak mükemmel olduklarını idda eden Almanya'nın kurduğu bu düzenin hakiki anlamlar herkesin sorunlarını çözüp çözmeyeceğini çarpıcı bir şekilde aktarmaktadır. Helena Zengel, Albrecht Schuch ve Gabriela Maria Schmeide'in oynadığı Systemsprenger'i altyazılı izleyebilirsiniz. System Crasher 2019 Türkçe Altyazılı izleyeceklere keyifli seyir diliyoruz.
Sosyal hizmelere zorla getirilen 9 yaşındaki Benni’nin hikayesinin konu alındığı System Crasher ve Oyun Bozan isimlerinin haricen Systemsprenger olarakta tanıdık dram filmi 2019’da gösterime girdi. Daha küçük yaşlarında başına gelen taciz vakası sonrasında tramva geçirmiş olup öfkesini denetim edemeyen bir çocuk haline gelir. Benni yaşadığı herşeye rağmen annesinden koparılmış olmasını affedemez. Tek amacı Sosyal Güvenlik kurumundan ayrılıp annesine kavuşabilmektir.

System Crasher izle, sosyal hizmetlerin başa çıkamadığı bir minik çocuk ise onlara sistemin tatmin edici gelmediğini göstermektedir. Onlar içinse Benni bir arıza olarak geçmektedir. Senaryosu baştan sona Alfred Bauer’den ödülle dönmeyi başaran Oyunbozan filminin mantıksal bağ ve yönetmeni Nora Fingscheidt olmuştur. Başlıca anlatılmak istenen konusu sosyal devlet olarak mükemmel olduklarını idda eden Almanya’nın kurduğu bu düzenin hakiki anlamlar herkesin sorunlarını çözüp çözmeyeceğini çarpıcı bir şekilde aktarmaktadır. Helena Zengel, Albrecht Schuch ve Gabriela Maria Schmeide’in oynadığı Systemsprenger’i altyazılı izleyebilirsiniz. System Crasher 2019 Türkçe Altyazılı izleyeceklere keyifli seyir diliyoruz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  System Crasher

  Senaryo:

  Nora Fingscheidt

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?