Jason Cehenneme Git 1993 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Jason Cehenneme Git 1993

Yönetmenliğini Adam Marcus, senaristliğini ise Jay Huguely ve Dean Lorey'in yaptığı gizem ve dehşet filmi. Başrollerini John D. LeMay, Kari Keegan ve Kane Hodder'in paylaştığı Jason Goes To Hell: The Final Friday (1993) her ne kadar son film olarak düşünülmüş de olsa arkasında Jason X isimli film çekilmiştir. Birkaç defa cehennemden, sık sık de ölümden dönen Jason Voorhees, bildiği en iyi şeyi yerine getirmek için dönüyor. Ölmemek ve yoluna çıkanları yok etmek.

Jason ölmemeye yeminli, kendinden önceki filmin üç sene ardından geçen The Final Friday, öldüğü düşünülen Jason Voorhees'in cesedinin otopsi masasına yatırılmasıyla başlıyor. FBI'ın kurduğu tuzakla kendisine cehennem yaşatılan katil, nihayet öldürülmüştür.

Hakkında bunca efsane ve söylenti çıkan katilin sırrını merak eden otopsi doktoru işleme maskeyi adamın suratında ayırarak açılmak ister. Ama muhakkak Jason ölmemiş, yalnızca bir süreliğine hareket yetisini kaybetmiştir. Uğursuz ruhu oradadır ve insanları fethetmek için dakikaları saymaktadır. Nihayetinde doktor onun ruhu tarafından tutsak alınır ve Jason tekrar insanların arasına burnunu sokmak için kaçar. Crystal Lake'e, yani evine dönme niyetinde olan Jason Voorhees bu yolda birkaç kere cisim değiştirecek, terk ettiği bedenler eriyerek yok olacaktır. Önceki filmlere nazaran kendi görünüşünde öyle zaman geçiremiyor. Filmin kapanış sahnesinde, diğer bir baki katile atıfta bulunulur.
Yönetmenliğini Adam Marcus, senaristliğini ise Jay Huguely ve Dean Lorey’in yaptığı gizem ve dehşet filmi. Başrollerini John D. LeMay, Kari Keegan ve Kane Hodder’in paylaştığı Jason Goes To Hell: The Final Friday (1993) her ne kadar son film olarak düşünülmüş de olsa arkasında Jason X isimli film çekilmiştir. Birkaç defa cehennemden, sık sık de ölümden dönen Jason Voorhees, bildiği en iyi şeyi yerine getirmek için dönüyor. Ölmemek ve yoluna çıkanları yok etmek.

Jason ölmemeye yeminli, kendinden önceki filmin üç sene ardından geçen The Final Friday, öldüğü düşünülen Jason Voorhees’in cesedinin otopsi masasına yatırılmasıyla başlıyor. FBI’ın kurduğu tuzakla kendisine cehennem yaşatılan katil, nihayet öldürülmüştür.

Hakkında bunca efsane ve söylenti çıkan katilin sırrını merak eden otopsi doktoru işleme maskeyi adamın suratında ayırarak açılmak ister. Ama muhakkak Jason ölmemiş, yalnızca bir süreliğine hareket yetisini kaybetmiştir. Uğursuz ruhu oradadır ve insanları fethetmek için dakikaları saymaktadır. Nihayetinde doktor onun ruhu tarafından tutsak alınır ve Jason tekrar insanların arasına burnunu sokmak için kaçar. Crystal Lake’e, yani evine dönme niyetinde olan Jason Voorhees bu yolda birkaç kere cisim değiştirecek, terk ettiği bedenler eriyerek yok olacaktır. Önceki filmlere nazaran kendi görünüşünde öyle zaman geçiremiyor. Filmin kapanış sahnesinde, diğer bir baki katile atıfta bulunulur.  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?