Hırsızlar Kralı – King of Thieves 2018 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı

Hırsızlar Kralı – King of Thieves 2018

Zengin müşterilerine özel kasa hizmeti veren bir Hatton Garden'nın soyulmasını anlatan gerçek hikaye Hırsızlar Kralı öteki adıyla King of Thieves 2018'de vizyon yapmış kabahat filmlerinden biri olmuştur. Bahşedilen bu kasa hizmeti için planlanarak bir soygun gerçekleştirilmiş ve az kalsın altmışa yakın kasanın içi boşaltılmıştır. Bu içinde bulunan kıymetli malzemelerin değeri takriben 35 milyar euro gibi çılgın bir fiyata tekabül etmektedir. İşin ucunun çok zengin kişilere dokunmasından nedeniyle cümbür cemaat bunu kimin yaptığını bulmak için harekete geçmiştir.

Hırsızlar Kralı izle, Britanya'da bu zamana dek olmuş olan en büyük soygun olarak tarihe geçen bu durum yaşanan gerçek bir durumdur. İşin içinde bundan böyle yaşları ilerlemiş ve son vurgunlarını gerçekleştirmek isteyen eski suçlulardan oluşan bir ekibin olduğu tespit edilir. Mükemmel oyuncu kadrosuyla King Of Thieves dikkat çekmeyi başarıyor. James Marsh'ın yönetmenliğini üstlendiği Hırsızlar Kralı filminin senaryosunu Joe Penhall ve Mark Seal yazdılar. Michael Caine, Michael Gambon ve Charlie Co gibi yıldızların yer aldığı King Of Thieves'ı 1080p izleyebilirsiniz. Hırsızlar Kralı 2018 Türkçe Dublaj izleyicilerine kabahat temalı neşeli bir film diliyoruz.
Zengin müşterilerine özel kasa hizmeti veren bir Hatton Garden’nın soyulmasını anlatan gerçek hikaye Hırsızlar Kralı öteki adıyla King of Thieves 2018’de vizyon yapmış kabahat filmlerinden biri olmuştur. Bahşedilen bu kasa hizmeti için planlanarak bir soygun gerçekleştirilmiş ve az kalsın altmışa yakın kasanın içi boşaltılmıştır. Bu içinde bulunan kıymetli malzemelerin değeri takriben 35 milyar euro gibi çılgın bir fiyata tekabül etmektedir. İşin ucunun çok zengin kişilere dokunmasından nedeniyle cümbür cemaat bunu kimin yaptığını bulmak için harekete geçmiştir.

Hırsızlar Kralı izle, Britanya’da bu zamana dek olmuş olan en büyük soygun olarak tarihe geçen bu durum yaşanan gerçek bir durumdur. İşin içinde bundan böyle yaşları ilerlemiş ve son vurgunlarını gerçekleştirmek isteyen eski suçlulardan oluşan bir ekibin olduğu tespit edilir. Mükemmel oyuncu kadrosuyla King Of Thieves dikkat çekmeyi başarıyor. James Marsh’ın yönetmenliğini üstlendiği Hırsızlar Kralı filminin senaryosunu Joe Penhall ve Mark Seal yazdılar. Michael Caine, Michael Gambon ve Charlie Co gibi yıldızların yer aldığı King Of Thieves’ı 1080p izleyebilirsiniz. Hırsızlar Kralı 2018 Türkçe Dublaj izleyicilerine kabahat temalı neşeli bir film diliyoruz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  King of Thieves

  Senaryo:

  Joe Penhall (screenplay), Mark Seal (magazine article)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?