Enter Nowhere 2011 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı

Enter Nowhere 2011

Daha önce hiç görüşmemiş üç gencin ormanın içinde bir kulübe vasıtasıyla bir araya gelmesini konu alan Enter Nowhere filmi 2011'de gösterim yapan başarılı gizem filmleri arasına girmiştir. Ormanın içerisinde yönlerini bulamayıp kaybolmuş olan bu üç öbür hayatın umutsuzluk içinde birincil gördükleri kulübeye sığınmalarıyla birlikte işler gelişmeye başlar. Bir türlü girdikleri ormandan çıkmayı başaramamışlardır. Saatler geçtikçe açlığın veridiği sinir ve stres onların zihin kabiliyetlerinin önüne geçmeye başlamıştır.

Enter Nowhere izle, öteki yandan soğuk hava ve ortamın etkisiyle sıcak kalabilmek için zoraki bir kulübeye sığınmak durumunda kalırlar. Burada canlı çıkabilmek için güç birliği yapmaya karar veren gençlerin aslında farklı zamanlardan ve mekanlar geldiklerini algılamalarıyla yaşadıkları kafa karışıklığı işleri daha karmaşık bir ayla içten sürüklemeye başlamıştır. Elde ettikleri minik ipucu kırıntılarıyla kendilerine bir çıkış yolu aramaya başladıkları Enter Nowhere'da düşük bütçesine rağmen izleyenlere verdiği gerilim ve gizem şehvetli çok başarıldır. Jack Heller'ın yönetmeni olduğu Shawn Christensen ve Jason Dolan'ın senaryosunu üstlendiği filmi altyazılı izleyebilirsiniz. Katherine Waterston, Scott Eastwood ve Epilepsi Paxton gibi iyi oyuncuların yapımda yer aldığı Enter Nowhere'ın izleyenlerinden mükemmel yorumlar aldığını belirtmeliyiz. Enter Nowhere 2011 Altyazılı Full izleyeceklere gizem dolu bu filmi kaçırmamalarını nasihat eder ve iyi seyirler dileriz.
Daha önce hiç görüşmemiş üç gencin ormanın içinde bir kulübe vasıtasıyla bir araya gelmesini konu alan Enter Nowhere filmi 2011’de gösterim yapan başarılı gizem filmleri arasına girmiştir. Ormanın içerisinde yönlerini bulamayıp kaybolmuş olan bu üç öbür hayatın umutsuzluk içinde birincil gördükleri kulübeye sığınmalarıyla birlikte işler gelişmeye başlar. Bir türlü girdikleri ormandan çıkmayı başaramamışlardır. Saatler geçtikçe açlığın veridiği sinir ve stres onların zihin kabiliyetlerinin önüne geçmeye başlamıştır.

Enter Nowhere izle, öteki yandan soğuk hava ve ortamın etkisiyle sıcak kalabilmek için zoraki bir kulübeye sığınmak durumunda kalırlar. Burada canlı çıkabilmek için güç birliği yapmaya karar veren gençlerin aslında farklı zamanlardan ve mekanlar geldiklerini algılamalarıyla yaşadıkları kafa karışıklığı işleri daha karmaşık bir ayla içten sürüklemeye başlamıştır. Elde ettikleri minik ipucu kırıntılarıyla kendilerine bir çıkış yolu aramaya başladıkları Enter Nowhere’da düşük bütçesine rağmen izleyenlere verdiği gerilim ve gizem şehvetli çok başarıldır. Jack Heller’ın yönetmeni olduğu Shawn Christensen ve Jason Dolan’ın senaryosunu üstlendiği filmi altyazılı izleyebilirsiniz. Katherine Waterston, Scott Eastwood ve Epilepsi Paxton gibi iyi oyuncuların yapımda yer aldığı Enter Nowhere’ın izleyenlerinden mükemmel yorumlar aldığını belirtmeliyiz. Enter Nowhere 2011 Altyazılı Full izleyeceklere gizem dolu bu filmi kaçırmamalarını nasihat eder ve iyi seyirler dileriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Enter Nowhere

  Senaryo:

  Shawn Christensen, Jason Dolan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?