El hoyo – The Platform 2019 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A IMDB Puanı

El hoyo – The Platform 2019

Oyuncular:

Ölümü bekleyenlerin bulunduğu düşey sistematik bir hapishanede yaşam mücadelesini anlatan El Hoyo diğer adıyla The Platform 2019'da gerilim ve dehşet yapımları aralarında giren en başarılı filmlerden biridir. Kat sistemiyle çalışan bu yeni nesil hapishanede her kat içeriside bir adet hücre yer almaktadır. Bu hücrelerin içerisinde yalnızca iki kişi bulunuyor. Ne kadar yukarı katlarda yer alan hücrede yer alırsanız yemek bulgu ihtimaliniz benzer oranda artmaktadır.

The Platform izle, üst kat makumları diğerlerine oranla çok daha iyi besin takviyesi alabilmektedir. En alt katlarda bulunan suçlular ise neredeyse kırıntılara ulaşabilmek için her geçen vakit içerisinde daha kaba ve kavgacı insanlara dönüşmektedir. Bu durumdan rahatsız olan bir suçlu düzenin böyle gitmeyeceğini anlatıp hapishane sistemini tekrar hazırlamak için kolları sıvar ve çoğalan korkunç olaylar daha karışık ışık halkası gelmeye başlar. Galder Gaztelu-Urrutia'un yönetmenliğini yaptığı İspanya korku ve gerilim türündeki El Hoyo filminin senaryosunu David Desola ve Pedro Rivero beraber kaleme aldılar. Emilio Buale, Zorion Eguileor ve Alexandra Masangkay başrollerini üstlendiği The Platform'u türkçe dublaj izleyebilirsiniz. The Platform 2019 Türkçe Dublaj 1080p izleyeceklere hoş bir yapım olmasını dilemekteyiz.
Ölümü bekleyenlerin bulunduğu düşey sistematik bir hapishanede yaşam mücadelesini anlatan El Hoyo diğer adıyla The Platform 2019’da gerilim ve dehşet yapımları aralarında giren en başarılı filmlerden biridir. Kat sistemiyle çalışan bu yeni nesil hapishanede her kat içeriside bir adet hücre yer almaktadır. Bu hücrelerin içerisinde yalnızca iki kişi bulunuyor. Ne kadar yukarı katlarda yer alan hücrede yer alırsanız yemek bulgu ihtimaliniz benzer oranda artmaktadır.

The Platform izle, üst kat makumları diğerlerine oranla çok daha iyi besin takviyesi alabilmektedir. En alt katlarda bulunan suçlular ise neredeyse kırıntılara ulaşabilmek için her geçen vakit içerisinde daha kaba ve kavgacı insanlara dönüşmektedir. Bu durumdan rahatsız olan bir suçlu düzenin böyle gitmeyeceğini anlatıp hapishane sistemini tekrar hazırlamak için kolları sıvar ve çoğalan korkunç olaylar daha karışık ışık halkası gelmeye başlar. Galder Gaztelu-Urrutia’un yönetmenliğini yaptığı İspanya korku ve gerilim türündeki El Hoyo filminin senaryosunu David Desola ve Pedro Rivero beraber kaleme aldılar. Emilio Buale, Zorion Eguileor ve Alexandra Masangkay başrollerini üstlendiği The Platform’u türkçe dublaj izleyebilirsiniz. The Platform 2019 Türkçe Dublaj 1080p izleyeceklere hoş bir yapım olmasını dilemekteyiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Platform Master

  Senaryo:

  N/A

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?