Durdulamaz Güç – Bloodshot 2020 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Durdulamaz Güç – Bloodshot 2020

Denizcililik yapmakta olan Ray Garrison'nın yeniden hayat döndürülmesini anlatan Durdulamaz Kuvvet orijinal ismiyle Bloodshot filmi 2020 senesinde gösterim yapacak olağanüstü bir aksiyon yapımıdır. Vin Diesel'in başrollerinde yer aldığı yeni tür macera kategorisinde yer alan Durdurulamaz Zor filminin konusundan bahsedelim. Eşinin ve kendisinin ölümü sonrasında gözünü bir klinikte açan Ray'in neler olduğuna dair bir fikri bulunmamaktadır. Bakımlı olarak çalışmakta olan bilim adamları onu yüksek teknoloji kullanarak her tarafta diriltmiş ve süper askere dönüştürmüşlerdir. Kendisi gibi geliştirilmiş askerler ile çalışmaya başlar ama ölmeden önce neler olduğuna dair geçmişiyle ilgili bilgileri bir türlü hatırlayamamaktadır. Kanında nanitler diye adlandırılan nano teknoloji kullanılmış özel birimler yer almaktadır. Zarar aldığında saniyeler içerisinde Ray Garrison'nın vücudu kendini yenilemekle kalmayıp ona insan üstü bir kuvvet vermektedir. Bir zaman bilim adamları için çalışmaya devam eder çünkü hafızasıyla ilgili bir bıkkınlık olduğunu anlamaya başladıkça olayların iç yüzünü araştırmaya koyulur. Geceler eşinin ölümüyle ilgili rüyalar görüp onun hatırlamadığı şekilde olduğunu anlayınca hedefi değişecektir. Nanitler ile kontrol edilen Ray Garrison bir takım arkadaşlarının onu önerme etmesiyle kendisinin büyük bir komplonun odak noktası olduğunu anlaması çok sürmeyecektir. Bloodshot filminin yönetmen kadrosunda David Leitch, Chad Stahelski ve Dave Wilson yer alıyor. Vin Diesel, Eiza González, Toby Kebbell ve Sam Heughan'nın oyunculuğunu yaptığı Durdurulamaz Şiddet'ün senaryosu Eric Heisserer ve Jeff Wadlow ele almıştır. Durdulamaz Güç 2020 Türkçe Dublaj izleyicilerini şimdilki fragman ile baş başa bırayoruz vizyona girdikten kısa bir vakit daha sonra sitemizden Bloodshoot'ı seyredebileceksiniz.
Denizcililik yapmakta olan Ray Garrison’nın yeniden hayat döndürülmesini anlatan Durdulamaz Kuvvet orijinal ismiyle Bloodshot filmi 2020 senesinde gösterim yapacak olağanüstü bir aksiyon yapımıdır. Vin Diesel’in başrollerinde yer aldığı yeni tür macera kategorisinde yer alan Durdurulamaz Zor filminin konusundan bahsedelim. Eşinin ve kendisinin ölümü sonrasında gözünü bir klinikte açan Ray’in neler olduğuna dair bir fikri bulunmamaktadır. Bakımlı olarak çalışmakta olan bilim adamları onu yüksek teknoloji kullanarak her tarafta diriltmiş ve süper askere dönüştürmüşlerdir. Kendisi gibi geliştirilmiş askerler ile çalışmaya başlar ama ölmeden önce neler olduğuna dair geçmişiyle ilgili bilgileri bir türlü hatırlayamamaktadır. Kanında nanitler diye adlandırılan nano teknoloji kullanılmış özel birimler yer almaktadır. Zarar aldığında saniyeler içerisinde Ray Garrison’nın vücudu kendini yenilemekle kalmayıp ona insan üstü bir kuvvet vermektedir. Bir zaman bilim adamları için çalışmaya devam eder çünkü hafızasıyla ilgili bir bıkkınlık olduğunu anlamaya başladıkça olayların iç yüzünü araştırmaya koyulur. Geceler eşinin ölümüyle ilgili rüyalar görüp onun hatırlamadığı şekilde olduğunu anlayınca hedefi değişecektir. Nanitler ile kontrol edilen Ray Garrison bir takım arkadaşlarının onu önerme etmesiyle kendisinin büyük bir komplonun odak noktası olduğunu anlaması çok sürmeyecektir. Bloodshot filminin yönetmen kadrosunda David Leitch, Chad Stahelski ve Dave Wilson yer alıyor. Vin Diesel, Eiza González, Toby Kebbell ve Sam Heughan’nın oyunculuğunu yaptığı Durdurulamaz Şiddet’ün senaryosu Eric Heisserer ve Jeff Wadlow ele almıştır. Durdulamaz Güç 2020 Türkçe Dublaj izleyicilerini şimdilki fragman ile baş başa bırayoruz vizyona girdikten kısa bir vakit daha sonra sitemizden Bloodshoot’ı seyredebileceksiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bloodshot

  Senaryo:

  Eric Heisserer (screenplay), Bob Layton (comic book), Don Perlin (comic book), Kevin VanHook (comic book), Jeff Wadlow (screenplay)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?