Bombshell 2019 Full Hd Film izle | full film izle | film izle | hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Bombshell 2019

Bombshell izleyicileri, Türkçeye Skandal olarak çevrilen ve reel bir skandal üzerine çekilen 2019 yapımı biyografik bir dram filmi. Üç kayda değer kadın oyuncuyu setinde buluşturan Bombshell filminde Gretchen Carlson ismini Nicole Kidman, Megyn Kelly ismini Charlize Theron ve Kayla Pospisil ’i ise Margot Robbie canlandırıyor.

Nicole Kidman ’ın en iyi kadın oyuncu olarak ve Margot Robbie ’nin de en iyi muavin bayan oyuncu olarak Oscar ’a aday olduğu Bombshell - Skandal filmi 2020 Oscar töreninde En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı adaylığında ödülü kaptı. Bombshell filmi 2016 yılında olan hakiki bir skandalı anlatıyor. Bombshell film konusuna göre 2016 yılında Amerika ’nın başkanlık seçimleri sırasında Fox News ’in sunucusu olan Megyn Kelly, Cumhuriyetçi olan Donald Trump ile röportajından sonra kendisini pat diye komplike bir olayın içinde buluverir. Ancak 6 Temmuz 2016 tarihinde kanalın eski sunucusu olan Gretchen Carlson Fox News kanalının medya patronu olan Roger Ailes ’in cinsel istismarda bulunduğunu öne sürerek devamı gelecek bir olaylar silsilesi başlatır. Gretchen ’ın bu eyleminden sonradan Kayla Pospisil de dahil pek çok bayan öne çıkıp kendi hikayesini anlatır. Üç kadın dinç bir şirket patronunu devirebilmek için iş uygun cinsel istismarlarla doymuş dehşet hikayelerinden söz etmek zorunda kalırlar.

Gerçek olayların uyarlanmasıyla izleyiciler için detaylar ve şekil bulan filmlerden biri olan Bombshell, yani Skandal filmini sitemizden izleyebilirsiniz. Jay Roach ’un yönetip Charles Randolph ’un yazdığı Skandal 2019 izleyicilerine güzel bir film seyri dileriz.
Bombshell izleyicileri, Türkçeye Skandal olarak çevrilen ve reel bir skandal üzerine çekilen 2019 yapımı biyografik bir dram filmi. Üç kayda değer kadın oyuncuyu setinde buluşturan Bombshell filminde Gretchen Carlson ismini Nicole Kidman, Megyn Kelly ismini Charlize Theron ve Kayla Pospisil ’i ise Margot Robbie canlandırıyor.

Nicole Kidman ’ın en iyi kadın oyuncu olarak ve Margot Robbie ’nin de en iyi muavin bayan oyuncu olarak Oscar ’a aday olduğu Bombshell – Skandal filmi 2020 Oscar töreninde En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı adaylığında ödülü kaptı. Bombshell filmi 2016 yılında olan hakiki bir skandalı anlatıyor. Bombshell film konusuna göre 2016 yılında Amerika ’nın başkanlık seçimleri sırasında Fox News ’in sunucusu olan Megyn Kelly, Cumhuriyetçi olan Donald Trump ile röportajından sonra kendisini pat diye komplike bir olayın içinde buluverir. Ancak 6 Temmuz 2016 tarihinde kanalın eski sunucusu olan Gretchen Carlson Fox News kanalının medya patronu olan Roger Ailes ’in cinsel istismarda bulunduğunu öne sürerek devamı gelecek bir olaylar silsilesi başlatır. Gretchen ’ın bu eyleminden sonradan Kayla Pospisil de dahil pek çok bayan öne çıkıp kendi hikayesini anlatır. Üç kadın dinç bir şirket patronunu devirebilmek için iş uygun cinsel istismarlarla doymuş dehşet hikayelerinden söz etmek zorunda kalırlar.

Gerçek olayların uyarlanmasıyla izleyiciler için detaylar ve şekil bulan filmlerden biri olan Bombshell, yani Skandal filmini sitemizden izleyebilirsiniz. Jay Roach ’un yönetip Charles Randolph ’un yazdığı Skandal 2019 izleyicilerine güzel bir film seyri dileriz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bombshell

  Senaryo:

  Charles Randolph

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?